JESTEŚMY 1TODRIVE, MIŁO CIĘ POZNAĆ!

1ToDrive to ambitna i profesjonalna firma zajmująca się długoterminowym zatrudnieniem, która swoje korzenie ma w Holandii. Skupiamy się głównie na kierowcach i innych specjalistach z branży logistycznej z całej Europy. Posiadamy biura rekrutacyjne w Polsce, Rumunii i na Litwie. Robimy to już od wielu lat i w tym czasie udało nam się zbudować i utrzymać szeroką sieć profesjonalistów w całej Europie. Oddział w Polsce rekrutuje pracowników na rynek zachodni, głównie do pracy w Holandii, ale rozwija również działalność w kraju i zatrudnia kierowców w polskich firmach. 

NA PIERWSZYM MIEJSCU: PROFESJONALIZM

Przykładamy dużą wagę do tego, aby nasz proces rekrutacji był jak najdokładniejszy. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci są w pełni zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. W trakcie całego, starannie prowadzonego procesu, kontaktujemy się z kandydatem w wielu momentach i na różny sposób (na przykład poprzez wideo rekrutację lub cammio), a następnie umawiamy spotkanie pomiędzy naszym klientem a kandydatem. W ten sposób możemy zagwarantować, że nasi kandydaci będą charakteryzować się profesjonalizmem i odpowiednimi umiejętnościami.

LICZA SIĘ DOBRE WARUNKI ZATRUDNIENIA

Chcemy być jak najlepszym pracodawcą dla naszych pracowników. Czujemy się odpowiedzialni za każdego, kto pracuje w 1ToDrive i chcemy, aby każdy czuł się doceniony, gdy pracuje dla nas i z nami. Kierując się tą ideą, pomagamy naszym pracownikom w znalezieniu odpowiedniego mieszkania w pobliżu ich miejsca pracy i w uzyskaniu niezbędnych dokumentów oraz ubezpieczenia, ale też organizujemy imprezy integracyjne. Wszystko to wynika z naszego pragnienia bycia kimś więcej, niż tylko pracodawcą dla europejskich kierowców i innych specjalistów z branży logistycznego: jesteśmy partnerem, któremu można zaufać.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O 1TODRIVE?

Jesteśmy obecni w całej Europie, w Son, Vlaardingen (Holandia), Katowice (Polska) i Cluj-Napoca (Rumunia).

Chcesz uzyskać więcej informacji o 1ToDrive? Skontaktuje się z nami, aby dowiedzieć się co możemy dla Ciebie zrobić.

Nie udało Ci się znaleźć oferty pracy, której szukasz?

Włącz powiadomienia i otrzymuj wiadomości e-mail, gdy oferta pracy będzie dostępna!