Czy szukają Państwo pracy w branży transportowej w Europie Zachodniej?

Szukasz pracy kierowcy ciężarówki w Europie Zachodniej? 1ToDrive jest znany ze swoich uczciwych praktyk zatrudnienia i zaangażowania społecznego i pomaga we wszystkim, co wiąże się z pracą za granicą, np. W przypadku wniosku o ubezpieczenie zdrowotne i organizację mieszkania. Oferujemy pracę w Holandii, Belgii i Niemczech. Na tej stronie można znaleźć więcej informacji na temat naszej procedury pozyskiwania klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszym procesie rekrutacyjnym

Jeśli zdecydują się Państwo aplikować na dane stanowisko, poprosimy o przesłanie nam Państwa CV wraz z listem motywacyjnym. List motywacyjny to podsumowanie cech, które sprawiają, że dana osoba jest odpowiednim kandydatem na stanowisko. W CV i liście motywacyjnym powinny znaleźć się informacje o tym, gdzie Państwo wcześniej pracowali, o Państwa edukacji oraz pasjach. Chcemy dowiedzieć się o Państwu jak najwięcej!

Na podstawie Państwa CV zorganizujemy rozmowę telefoniczną, podczas której będziemy chcieli lepiej Państwa poznać. Następnie przedstawiciel firmy 1ToDrive sprawdzi, czy Państwa kwalifikacje odpowiadają wymaganiom na dane stanowisko. Jeśli tak, poprosimy o przesłanie referencji, a następnie o nagranie wiadomości wideo. Dzięki rekrutacji wideo mogą Państwo przedstawić się firmie 1ToDrive oraz klientowi w sposób bardziej osobisty.

Więcej informacji o pracy w Europie Zachodniej 

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Holandii, Belgii lub Niemczech? Kliknij te linki, aby uzyskać więcej informacji:


Zapraszamy do wysłania swojej aplikacji!

Czy mają Państwo jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu z 1ToDrive. Chętnie opowiemy Państwu więcej o naszym procesie rekrutacyjnym. Mogą Państwo również przejrzeć nasze oferty pracy. Jeśli nie znaleźli Państwo na razie odpowiedniej oferty pracy, mogą Państwo zarejestrować się i przesłać do nas swoje CV.Looking for a job? 

apply today and maybe you can start your new job next week!